Pracownicy Szpitala w nietypowej roli:)

21 grudnia, 2016

W Sali Widowiskowo – Koncertowej Muza odbyło się wczoraj Miejskie Kolędowanie. W uroczystej atmosferze, na scenie wystąpili m.in. przedstawiciele samorządu, władz i mieszkańców Sosnowca, a także reprezentanci Straży Pożarnej, instytucji sportowych, kulturalnych i pozarządowych. Jedną z piosenek zaprezentował sam Prezydent Miasta Pan Arkadiusz Chęciński!

Wśród występujących nie zabrakło również nas – pracowników Szpitala, oczywiście na czele z Prezesem Arturem Nowakiem. Wykonaliśmy  z entuzjazmem utwór świąteczny, który spotkał się z doskonałym odbiorem. Śpiewający dali z siebie wszystko zwłaszcza, że mieli na uwadze, iż występy odbywały się w szczytnym celu – wsparcia chorej dziewczynki Mai.

Wszystkie wystąpienia były znakomite, zarówno śpiewający jak i publika świetnie się bawili tworząc niezapomnianą świąteczną aurę.

Z pewnością za rok ponownie zbierzemy się na odwagę, by wesprzeć szczytny cel i dotknąć świątecznej magii na kilka dni przed Wigilią.

Wszystkim członkom Szpitalnego Chóru – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za zaangażowanie, czas, zapał i obecność!

MUZA