Wspieramy 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

10 stycznia, 2019

Sosnowiecki Szpital Miejski zaprasza na Akcję Edukacyjno- Profilaktyczną organizowaną w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W najbliższą niedziele 13 stycznia zapraszamy do naszego stoiska w Hali „Zagórze” w Sosnowcu. Dorośli będą mogli porozmawiać o swoich dolegliwościach z personelem pielęgniarskim, a także wykonać pomiar cukru czy ciśnienia.

Dzieciaki zapraszamy na warsztaty edukacyjne przybliżające świat badań laboratoryjnych oraz pracy w szpitalu. Na najmłodszych będzie czekać stanowisko z grami i doświadczeniami gdzie będzie się  można m.in. nauczyć prawidłowej higieny rąk.

Od godziny 10:00 do 18:00 będziemy do Państwa dyspozycji pełni świątecznej energii i zaangażowania.

Serdecznie zapraszamy!!

Kiedy: 13 stycznia 2018r od 10:00 do 18:00.

Gdzie: Hala Widowiskowo Sportowa „Zagórze” przy ulicy Braci Mieroszewskich 91.

Celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2019 roku jest pozyskanie środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.