Zaproszenie na bezpłatne badania w ramach VI Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi

15 września, 2018

Sosnowiecki Szpital Miejski sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne badania 21.09.2018 roku przy ul. Zegadłowicza 3 w Sosnowcu.

Akcja promuje kampanię profilaktyczno – informacyjno – edukacyjną pt. „Make Sense”, której jedną z głównych aktywności jest realizacja VI Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi z inicjatywy prof. dr hab. n. med. Wojciecha Golusińskiego.

Informacja dla Pacjenta

Program profilaktyki nowotworów głowy i szyi skierowany jest do:

Osób w wieku 40 – 65 lat,

Które zaobserwowały u siebie trwające powyżej 3 tygodni, nie związane z infekcją objawy tj.:

– przewlekła chrypka

– problemy z przełykiem

– guz szyi

– ból gardła

– czerwone albo białe naloty w jamie ustnej

– niedrożność nosa lub krwawy wyciek z nosa

Na badanie nie potrzeba skierowania !!!

Ilość osób ograniczona.

Do programu konieczna wcześniejsza rejestracja!!!

Zapisy na badania od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 14:30 w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim sp. z o.o. ul. Zegadłowicza 3 lub pod numerem telefonu 32 41 30 348, 785-515-119