• Aktualności
Zaproszenie na spotkanie edukacyjno-informacyjne dla rodzin osób uzależnionych (od hazardu, Internetu, narkotyków, seksu, zakupów i innych)

4 sierpnia, 2017

Mamy przyjemność zaprosić Pana/Panią na spotkanie informacyjno-edukacyjne, które odbędzie się w dniu 11.08.2017 r. ( piątek ), o godzinie 17.00 w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień ulica Szpitalna 1, Sosnowiecki Szpital Miejski sp. z.o.o; (budynek w którym mieści się Zakład Opiekuńczo- Leczniczy)

Temat spotkania: Na czym polega leczenie uzależnień.

Udział w spotkaniu, może znacznie przyczynić się do poprawy funkcjonowania rodziny w trudnej i złożonej sytuacji, jaką jest uzależnienie od czynności kogoś bliskiego. Minimalny wiek osoby mogącej uczestniczyć w spotkaniu – 17 lat.

Zapraszamy członków rodzin osób uzależnionych

Warunkiem  udziału jest potwierdzenie telefoniczne przybycia, tel. 32- 41-30-161

Zespół Terapeutyczny CPILU