Zobacz jak zmienia się Twój Szpital

26 maja, 2015

„Zobacz jak zmienia się Twój Szpital”
Dni Otwarte
Centrum Opieki nad Matką i Noworodkiem
Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o.
dn. 30.05.2015
ul. Zegadłowicza 3, 41-200 Sosnowiec

num94Oczekujesz dziecka? Zastanawiasz się jak wygląda sala porodowa, lub na czym polegają zajęcia w szkole rodzenia? Odpowiedzi na te, ale i wiele innych pytań nurtujących przyszłych rodziców, będzie można poznać w sobotę, 30 maja w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim przy ul.Zegadłowicza 3. W ramach akcji „Zobacz, jak zmienia się Twój Szpital” odbędą się bowiem Dni Otwarte Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego oraz Noworodków i Wcześniaków , dzięki którym przyszłe mamy mogą zaspokoić ciekawość i zapoznać się z oddziałem, personelem oraz standardami panującymi w Szpitalu.
W zorganizowanych punktach konsultacyjnych, przyszłym Rodzicom udzielane będą informacje na temat okresu ciąży, porodu, jak i opieki nad noworodkiem. Przedstawione zostaną także procedury dotyczące przyjęcia i opieki w placówce. Chętni będą mogli dowiedzieć się również dlaczego warto skorzystać z zajęć w szkole rodzenia, lub co dają komórki macierzyste. Specjaliści podpowiedzą także na co warto zwrócić uwagę przy wyborze akcesoriów dziecięcych jak wózek, łóżeczko czy fotelik dziecięcy.
W planie Dni Otwartych nie może zabraknąć oczywiście zwiedzania Oddziałów a wśród uczestniczek rozlosowane będą nagrody i upominki. Przygotowaliśmy także coś dla maluchów oczekujących na rodzeństwo: kącik zabaw dla dzieci, punkt pomiarów ciała (waga, wzrost) i kolorowe balony.

Regulamin losowania nagród.