Polskie Towarzystwo Dietetyki – Oddział Śląsk

Fax. 032 789 40 78
    E-mail: szajchowska@szpital.sosnowiec.pl
    www: http://ptd.org.pl/wordpress/oddzialy/slaski/

3. Dane osób wchodzących w skład Zarządu Oddziału:
    Przewodnicząca: Beata Całyniuk
    Z-ca Przewodniczącego: Grzegorz Kostelecki
    Z-ca Przewodniczącego: Sabina Zajchowska
    Sekretarz: Agata Kiciak
    Skarbnik: Bożena Piec
    Członek Zarządu: Agata Kulpok
    Członek Zarządu: Marzena Gazda

Aktualności – 25.06.2018

Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki z siedzibą w Sosnowcu serdecznie zaprasza na IV ogólnopolską konferencję naukowo – szkoleniową, która odbędzie się w dniach 28-29 września 2018r.  w hotelu Dębowiec w Bielsku Białej przy ul. Armii Krajowej 220.

Temat konferencji:” Żywność, Żywienie i Zdrowie”
Szczegóły dostępne w treści ZAPROSZENIA

Program IV konferencji „Żywność, Żywienie i Zdrowie”

Aktualności – 25.04.2018

Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki Oddział Województwa Śląskiego z siedzibą w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu zaprasza DIETETYKÓW na konferencję szkoleniową, która odbędzie się w dniu 24.05.2018r. o godzinie 10.00 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu, Plac Medyków 1 w sali audiowizualnej mieszczącej się na parterze budynku.

Temat konferencji:” Znaczenie diety w profilaktyce i leczeniu chorób sercowo – naczyniowych”

Aktualności – 03.07.2017

Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki z siedzibą w Sosnowcu serdecznie zaprasza na III ogólnopolską konferencję, która odbędzie się w dniach 08-09 września 2017r.w hotelu Dębowiec w Bielsku Białej przy ul. Armii Krajowej 220.

Temat konferencji:„Żywność, Żywienie i Zdrowie”

Aktualności – 27.03.2017

Zarząd Polskiego Towarzystwa Dietetyki Oddział Województwa Śląskiego z siedzibą w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu zaprasza DIETETYKÓW na konferencję szkoleniową, która odbędzie się w dniu 18.05.2017 r. o godzinie 10.00 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu ul. Plac Medyków 1 w sali audiowizualnej mieszczącej się na parterze budynku.

Temat konferencji:Mukowiscydoza  – diagnoza i terapia.

Aktualności – 25.04.2016

Zarząd Polskiego Towarzystwa Dietetyki Oddział Województwa Śląskiego z siedzibą w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu zaprasza DIETETYKÓW na konferencję szkoleniową, która odbędzie się w dniu 19.05.2016 r. o godzinie 10.00 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu ul. Plac Medyków 1 w sali audiowizualnej mieszczącej się na parterze budynku.
Temat konferencji: Choroby metaboliczne.

Zobacz archiwum wiadomości