• Strona główna
  • Nabór na stanowisko: lekarz-specjalista chorób wewnętrznych oraz lekarze innych specjalności zachowawczych i w trakcie specjalizacji
Nabór na stanowisko: lekarz-specjalista chorób wewnętrznych oraz lekarze innych specjalności zachowawczych i w trakcie specjalizacji

9 stycznia, 2023

Zapraszamy do współpracy

  LEKARZY SPECJALISTÓW CHORÓB WEWNETYRZNYCH

 ORAZ LEKARZY INNYCH SPECJALNOŚCI ZACHOWAWCZYCH

I W TRAKCIE SPECJALIZACJI

 

do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz pełnienia dyżuru medycznego w obszarze Oddziałów zachowawczych i zachowawczej Izbie Przyjęć

Szpital Miejski w Sosnowcu rozwija działalność Oddziałów Chorób Wewnętrznych oraz z zakresu geriatrii, diabetologii i dermatologii i poszukuje Lekarzy specjalistów chorób wewnętrznych do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz lekarzy innych specjalności zachowawczych do pełnienia dyżurów medycznych w dwuosobowych zespołach w obszarze zachowawczym, którzy pomogą w realizacji tego bardzo potrzebnego pacjentom przedsięwzięcia.

 

Sosnowiecki Szpital Miejski sp. z o.o. w restrukturyzacji prowadzi Obecnie 30-to łóżkowy Oddział Chorób Wewnętrznych oraz 20-to łóżkowy Oddział Geriatrii z Diabetologią.

W roku 2023 ponownie został uruchomiony Oddział Dermatologii, planuje się w najbliższym czasie uruchomić 6-cio łóżkowy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz drugi Oddział Chorób Wewnętrznych.

 

W pierwszym kwartale w szpitalu zostanie posadowiony Oddział Kardiologii Inwazyjnej.

 

W lokalizacji Oddziałów znajduje się Zakład Diagnostyki Obrazowej, w którym pacjenci mają zapewniony dostęp do diagnostyki obrazowej: RTG, TK, MR, USG oraz działające całą dobę w pełnym zakresie laboratorium analityczne.

Naszą misją jest Szpital przyjazny pacjentowi i jego rodzinie, a celem zapewnienie usług medycznych oraz obsługi pacjenta w najwyższym standardzie jakości, dzięki nowoczesnym technologiom oraz doświadczeniu i zaangażowaniu personelu medycznego.

Aby temu sprostać oferujemy stałą pracę dobre warunki pracy oraz atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie, gwarantując terminową zapłatę wynagrodzenia.

 

Ofertę współpracy prosimy składać:
– mailowo na adres: sekretariat@szpital.sosnowiec.pl
– osobiście w siedzibie Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego sp. z o.o. w restrukturyzacji, w Sekretariacie (II piętro) budynku przy Zegadłowicza 3,
– pocztą na adres Szpitala z dopiskiem: „dot. naboru na stanowisko Lekarz internista / specjalności zachowawczej”

W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Kadr pod numerem telefonu 32 41 30 434/435