• Strona główna
  • Zapraszamy do współpracy LEKARZY SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE NEUROLOGII ORAZ LEKARZY W TRAKCIE SPECJALIZACJI
Zapraszamy do współpracy LEKARZY SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE NEUROLOGII ORAZ LEKARZY W TRAKCIE SPECJALIZACJI

18 stycznia, 2023

Zapraszamy do współpracy LEKARZY SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE NEUROLOGII ORAZ LEKARZY W TRAKCIE SPECJALIZACJI do pracy w Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym oraz pełnienia dyżuru medycznego oraz udzielanie konsultacji z zakresu neurologii w innych oddziałach szpitalnych i Izbie Przyjęć.

 

Oddział Neurologii z Pododdziałem Udarowym w Sosnowieckim Szpitalu Miejski sp. z o.o. w restrukturyzacji istnieje od ponad 10 lat i obejmuje działalność neurologiczną na poziomie 27 łóżek i udarową 16 łóżek.

W trakcie pobytu na Oddziale pacjenci mają zapewnioną nowoczesną terapię oraz życzliwą i przyjazną atmosferę.

Oddział wyposażony jest w łóżka pacjenta sterowane elektrycznie, respiratory, kardiomonitory, defibrylatory, pulsoksymetry, pompy infuzyjne, ssaki elektryczne. Posiadamy także aparat USG i aparat EKG oraz wózki transportowe, inwalidzkie i inny sprzęt pomocniczy do pracy z pacjentem, jak również do prowadzenia terapii i rehabilitacji pacjenta. Istnieje możliwość wykonania badań EEG, EMG i dostęp do badań holterowskich.

W lokalizacji udzielania świadczeń znajduje się Zakład Diagnostyki Obrazowej (badania USG i RTG przyłóżkowe, RTG ze skopią) wykonujemy w miejscu badania TK i MR. Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej wykonuje szeroki wachlarz badań.

Naszą misją jest Szpital przyjazny pacjentowi i jego rodzinie, a celem zapewnienie usług medycznych oraz obsługi pacjenta w najwyższym standardzie jakości, dzięki nowoczesnym technologiom oraz doświadczeniu i zaangażowaniu personelu medycznego.

Aby temu sprostać, oferujemy stałą pracę dobre warunki pracy oraz atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie, gwarantując terminową zapłatę wynagrodzenia.

 

Ofertę współpracy prosimy składać:
– mailowo na adres: sekretariat@szpital.sosnowiec.pl,
– osobiście w siedzibie Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego sp. z o.o. w restrukturyzacji, w Sekretariacie (II piętro) budynku przy Zegadłowicza 3,
– pocztą na adres Szpitala z dopiskiem:

„dotyczy naboru na stanowisko Lekarz neurolog/lekarz w trakcie specjalizacji”

W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Kadr pod numerem telefonu 32 41 30 434/435

 

Pliki do pobrania:  ogłoszenie lekarze neurolog-1