Przebudowa pomieszczeń dla potrzeb Oddziału Chirurgii Ogólnej z Otolaryngologią.

25 września, 2014

23 września Zarząd Szpitala oficjalnie podpisał umowę z Frapol Sp. z o.o. na przebudowę pomieszczeń dla potrzeb Oddziału Chirurgii Ogólnej z Otolaryngologią.
Nowy Oddział z początkiem 2015r. zostanie uruchomiony na trzecim piętrze w Szpitalu przy ul. Zegadłowicza.
To będzie już 5 oddział w tym obiekcie oferujący swoim pacjentom warunki leczenia odpowiadające najwyższym standardom. Liczący 45 łóżek chirurgicznych i 8 otolaryngologicznych obszar będzie posiadał sale chorych co najwyżej czteroosobowe, każda z pełnym węzłem sanitarnym.
Rozmieszczenie dyżurek pielęgniarskich i lekarskich z nowoczesnym systemem przyzywowym zapewni pacjentom, często unieruchomionym po zabiegach operacyjnych, poczucie ubezpieczenia. Kadrze medycznej zapewni komfort pracy.
Przewidywany koszt przedsięwzięcia to ok. 3 mln zł.