Sosnowiecki Szpital Miejski SZPITALEM AKREDYTOWANYM

20 lipca, 2015

Sosnowiecki Szpital Miejski otrzymał prestiżowy Status Szpitala Akredytowanego przez Ministra Zdrowia.
Sosnowiecki Szpital Miejski sp. z o.o. poddał się rygorystycznej ocenie standardów akredytacyjnych w zakresie świadczonych usług medycznych, warunków pobytu i obsługi Pacjenta oraz zarządzania, dokonanej przez wizytatorów z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia z Krakowa. Wizyta odbyła się w ramach Programu „Bezpieczny Szpital – Bezpieczny Pacjent”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i zaowocowała pozytywną rekomendacją dla Szpitala udzieloną przez wizytatorów.
Pozytywna opinia niezależnych ekspertów o naszym Szpitalu jest dla nas powodem do dumy i niewątpliwie ogromnym sukcesem. Uzyskanie prestiżowego wyróżnienia nie oznacza jednak, że spoczniemy na laurach. Przeciwnie – to dla nas motywacja do dalszej pracy na rzecz naszych Pacjentów.