Sosnowiecki Szpital Miejski wspiera „Świadomą Mamę”!

28 września, 2015

Już w najbliższy wtorek, 29 września, w godz. 11.00–20.00 w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Wojska Polskiego 8A, odbędzie się konferencja oraz warsztaty praktyczne poświęcone świadomemu macierzyństwu pt. „Świadoma Mama”.

W wydarzeniu udział bierze Sosnowiecki Szpital Miejski. Kadra medyczna pracująca na co dzień w Sosnowieckim Centrum Opieki nad Matką i Noworodkiem, udzielać będzie konsultacji. Jednym z prelegentów będzie Pani Karolina Cora specjalista w dziedzinie laktacji, położna Oddziału Noworodków i Wcześniaków. Będzie to także doskonała okazja, by przyszli rodzice mogli poznać personel oraz ofertę obszaru położniczego i neonatologicznego przy ul. Zegadłowicza 3.
Sama konferencja, którą poprowadzi znany aktor Piotr Ligienza, obfitować będzie nie tylko w ciekawe akcje edukacyjne i dyskusje, ale także warsztaty praktyczne, konsultacje z lekarzami i położnymi, zajęcia dla rodziców z małymi dziećmi, oraz takie atrakcje jak bezpłatna sesja fotograficzna czy loteria z nagrodami.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu i bezpłatnych warsztatach, wystarczy przesłać zgłoszenie na adres: rejestracja@swiadomamama.pl z imieniem i nazwiskiem w temacie wiadomości, informacją o terminie (29.09.15) i miejscu wydarzenia (Sosnowiec) oraz nazwą zajęć, w których chce się wziąć udział.

Wydarzenie: Konferencja ŚWIADOMA MAMA,
Termin: 29 września 2015, godz. 11.00-20.00
Miejsce: Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny przy ul. Wojska Polskiego 8A

plakat_sosnowiec