Zdobądź Swoje Monte Cassino!

13 maja, 2016

Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. oraz Fundacja Ochrony Zdrowia Szpitala Miejskiego „Zdrowie” zaprasza na Wydarzenie Charytatywne pt. „Zdobądź Swoje Monte Cassino”

 

W dniu 15 maja 2016 szpital weźmie udział w imprezie charytatywnej organizowanej przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Sosnowcu na rzecz budowy stacjonarnego Hospicjum w Sosnowcu.

Głównym wydarzeniem będzie rozpoczynający się o godzinie 16:00 BIEG „Zdobądź Swoje Monte Cassino”  na dystansie 5 km, o limicie czasu 60 minut.

Organizator przewidział również możliwość uczestnictwa w:

  • Biegu dla dzieci „Bieg Syzyfa” o długości około 500m;
  • Biegu dla osób niepełnosprawnych „Pokonaj Siebie” o długości 1000m;
  • Biegu Nordic Walking „Marsz Włóczykija”.

W głównym biegu będą brali udział pracownicy szpitala.  Cegiełki za udział w biegu, przeznaczone na cel charytatywny, ufundowała Fundacja Ochrony Zdrowia Szpitala Miejskiego „Zdrowie”.

Sosnowiecki Szpital Miejski przeprowadzi akcję edukacyjno-profilaktyczną, w ramach której będzie wykonywał bezpłatne pomiary i badania oraz konsultacje specjalisty neurologopedy. W ramach stoiska organizowane będą także animacje i zabawy dla najmłodszych.  Natomiast wydarzeniom sportowym towarzyszyć będą występy muzyczne i inne atrakcje przeznaczone dla dzieci i dorosłych.

Terminy: 15 maja 2016 (niedziela).

Godziny: 11:00 – 18:00.

Miejsce : Teren Górki Środulskiej (ul. 3-go Maja, Sosnowiec)

Serdecznie zapraszamy!!!